Меню
Ваш кошик

Сітки захисні

Модель: Tarpaulin 710099
Для оптимального вирощування врожаю рекомендується використовувати захисну сітку зі ступенем захисту 35-40%.  Тим самим ви захистите рослини від надмірного ультрафіолету, а урожай від сонячних опіків.  Також сітка може захистити ваші рослини від граду.Сітка виготовлена ​​з полімерної нитки..
1600 грн.
Бренд: ТЕНТЕ Модель: Tarpaulin 710097
Сонцезахисний тент з мірою затінювання 90% виготовлений з високоміцної полімерної нитки зеленого кольору.  Тент укріплений по периметру ремінною стрічкою і оснащений петлями для кріплення через кожен метр.  Використовується на дачних і садових ділянках для притінення теплиць, парни..
540 грн.
Бренд: ТЕНТЕ Модель: Tarpaulin 710098
Сонцезахисний тент з мірою затінювання 85% виготовлений з високоміцної полімерної нитки зеленого кольору.  Тент укріплений по периметру ремінною стрічкою і оснащений петлями для кріплення через кожен метр.  Використовується на дачних і садових ділянках для притінення теплиць, парни..
875 грн.
Бренд: ТЕНТЕ Модель: Tarpaulin 710100
Сонцезахисний тент з мірою затінювання 90% виготовлений з високоміцної полімерної нитки зеленого кольору.  Тент укріплений по периметру ремінною стрічкою і оснащений петлями для кріплення через кожен метр.  Використовується на дачних і садових ділянках для притінення теплиць, парників і гр..
1370 грн.
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)